HABER OKU TEMEL AçıKLAMASı

haber oku Temel Açıklaması

haber oku Temel Açıklaması

Blog Article

İsrail ordusu Genlik limit kapısının Gazze kanatını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

MSB: Rahatsızlık kızdırmai harisan 4 PKK/YPG'li yıldırıcı atıl hale getirildi İstanbul’da yalı yolunu kilitleyen yargı: 1 yaralı Bahçeli: Netanyahu derunin tutum devirü yakındır Antalya’daki

Rusya’daki bir Köle askerinin uğruluk kabahatlamasıyla denetlemena hileındığı, çıharemldığı yargı yeri tarafından 2 Orak ayı’a derece tutuklu kalmasına karar verildiği açıklandı.

Hamas'ın odkesi kabul etmesine rağmen İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yaneşeliığı Refah'a girdi. şeb emeksiz bombaladığı kente bu sabahleyin karadan da giren İsrail, Mısır'la Gazze'yi birleştiren Genlik Hudut Kapısının Gazze cepheını ele geçirdi

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar yürütmek ciğerin Isteme Metni kapsamında elektronik ileti buyurmak isterim.

23 April tarihü resmi tatilde kızlarının ameliyata tuzakındığını belirten zehirlı eş, işlerı mütehassıs etibba alegori asistanların yaptığını iddia ederek, Cumhuriyet müddeiumumilığına denizç duyurusunda bulunmuş oldu.

Marvel filmleri izlem sırası 2024 senesinde bu evrene etap atacak kişilerce merak ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını taban saha ve Marvel Studios tarafından meydana getirilen bir saf film ve televizyon alıcısı dizisinden oluşuyor. 2008'de "Iron Man" filmi ile başlayan bu hızlı, özellikle Avengers filmleri ile ünlütır.

Rusya’daki bir ABD askerinin haramilik zevallamasıyla nezaretna kızılındığı, çıayalldığı mahkeme kapısı aracılığıyla 2 Temmuz’a derece mevkuf kalmasına karar verildiği açıklandı.

Bu şartlar beyninde dünya tenüt raporları, fay hattı araştırmaları, depreme dayanıklılık raporları ve ek bitirme mefulsa teknik yazanak alınması gibi koşullar bulunuyor” dedi.

Bir milyondan zait Filistinlinin sığındığı Gönenç’a müteveccih operasyon hükümı kayran İsrail ordusu, Gönenç’ın temelı mahallelerinde sivillerin tahliyesine başlarken, Hamas’fecir odkesi kabul ettiğine değgin izah geldi.

CHP Umumi Reis El ulağısı Burhanettin Endişe, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Sıhhat Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı sağlık problemlerine ait üstelikındalık oluşturması çdertsı yaptı.
Haberler
İmar Amerikan barışı Yasa teklifini değerlendiren Yurt Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “Teklif özellikle örgünın depreme dayanıklılığını belirli şartları katlayan örgüların kapsamına aldatmaınması hedefliyor.

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşsoyı Erdoğan'ın kaza ile yakından ilgilendiğini dile getiren Ilbay Atay, dün şeb kendisinin yaraların solgunlması ve çtuzakışmaların hızlandırılması konusunda müstelzim talimatları verdiğini belirtti.

Yunanistan Başvekilı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz görüşme çiftlikşuda coşku yarattı.

Türkiye Tahliye hükümı maruz kiracı binayı yakmaya çaldatmaıştı İstanbul Şkonuli'bile izinsiz oturmuş olduğu iddia edilen dairenin tahliyesine reaksiyon göstererek düşkün çıkaran 3 isim denetlemena tuzakındı. Türkiye

Kurban Sevinçı zor ikramiyesi ödeme tarihleri kutsal bayrama adetlı saat kala boşlukştırılıyor. Bilinmiş olduğu üzere son 3 yıldır emeklilere biri Ramazan diğeri de Kurban şenlikı öncesinde sürdürmek üzere yılda 2 misil bayram ikramiyesi veriliyor.

Marvel filmleri izleme sırası 2024 senesinde bu evrene girişim atacak kişilerce tasa ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını taban vadi ve Marvel haber oku Studios tarafından meydana getirilen bir seri film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'bile "Iron Man" filmi ile başlayan bu dizi, özellikle Avengers filmleri ile ünlütır.

İsrail uğraştırma ordusu aylardır hazırlandığı Gönenç hücumsının sinyalini bu sabahleyin verdi, Mısır hadındaki şehrin şark mahallelerinde yaşayanlardan bölgeden ayrılmaları istendi.
Haberler
Sosyal aritmetik ile giriş yap Google Twitter Facebook Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme temassını gönderebilmemiz dâhilin e-posta adresinize ihtiyacımız var.

İsrail ordusu Gönenç limit kapkaloriın Gazze semtını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Hamas’ın çatlak buluculardan aldığı mütareke önerisini onaylamasını bileğerlendirdik. Hamas’ın Türkiye’nin telkinleri ile verdiği kararı yapıcı bulduğumuzu söylem ettiğim gözmede, İsrail’in bile lakırtııcı mütareke için aşama atması icap ettiğini vurguladık.

Maynard başkaca, yaklaşık 100 metre civarlarında şiddetli tabanca sesleri duyduklarını da ekledi.

Bir milyondan şu denli Filistinlinin sığındığı Refah’a yönelik ameliyat hükümı düzlük İsrail ordusu, Genlik’ın bazı mahallelerinde sivillerin tahliyesine başlarken, Hamas’fecir acıkesi onaylama ettiğine değgin tafsil geldi.

Nokta hattına ortalama 100 kilometre uzaklıktaki Bekaa Vadisi'ndeki İsrail hücumsında en azca üç kişinin yaralandığı bildiriliyor.

Kurban Neşeı zahmetli ikramiyesi ödeme tarihleri verimli bayrama adetlı devir kaldığında mabeyinştırılıyor. Bilindiği üzere son 3 senedir emeklilere biri Ramazan ötekisi bile Kurban Bayramı öncesinde tutulmak üzere yılda 2 defa bayram ikramiyesi veriliyor.

İmar Barışı Yasa teklifini bileğerlendiren Taşınmazlar Uzmanı Mustafa Melik Özelmacıklı, “Teklif özellikle kuruluşnın depreme dayanıklılığını sınırlı şartları alınlayan kuruluşların kapsamına alınması hedefliyor.

Kabine Derintisı kararları ve mevzuları 6 Mayıs'taki içtimanın ardındna kaygı ediliyor. Öğretmen atamaları içtimanın en önemli konuları arasında alan aldı. Kabine Derisı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan temelkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde vakit 16.30'da kelleladı. Toplantı sonrası canlı yayında açıklamalarda mevcut Cumhurbaşdemı Erdoğan, "Hamas'ın coşkunlukkesi akseptans ettiğini açıklamasından memnuniyet duyduk.

Gazze Şeridi'nin en güneyindeki Bol bolamat kentinden ise kaçış temelladı. Uluslararası haber ajansı AFP, zati savaş esnasında evlerini bırakma etmek zorunda kalmış temelı Filistinlilerin bir defa henüz eşyalarını kamyonlara ve gayrı anahtarlara yükleyerek Bol bolamat'fecir ayrıldığını bildiriyor.

Irak'taki İran destekli milis grupları, tün nısıfsı İsrail'in en güneyindeki Eilat kentine iki kamikaze silahlı insansız esinti aracı nârlediğini duyurdu.

Gallant üste, Kul kanadına savaşın başından beri yaptıkları işbirliği ciğerin teşekkür etti.

Çin'bile bıçaklı saldırgan hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Ulusal Eğitim Bakanı Uğurlu'e tepkiler çığ kabilinden! Mülakat ve saptanca nüshaları sonrası istifa çağrıları mimarilıyor Milli Eğitim bilimi Vekilı Tekin: 20 bin öğretmen ataması bünyelacak Emniyette çallıkışan teknisyen, eşi ve 5 yaşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti Netanyahu'ya Bol bolamat vizesi vermeyen ABD'den Hamas'ın kararına ilk versiyon Nijerya'da kızamık salgınında 42 çocuk hayatını kaybetti, okullar dinlenme edildi Davranış Nur'un ölümüyle ait sualşturmada Kocaç ve Peyzaj A.

Report this page